سرهنگ ‌پیشه گر گفت : اجرای طرح‌ پاکسازی پارکها و تفرجگاه های شهرستان تالش تا ایجاد فضای امن برای خانواده ها ادامه خواهد داشت

به گزارش تالشان نیوز سرهنگ پیشه گر سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی تالش با اشاره به وصول گزارش های متعدد مردمی در خصوص ، ایجاد مزاحمت برخی‌ از موتورسیکلت سواران برای خانواده ها و نوامیس مردم در پارکهای سطح شهر اظهار کرد :

نیروی انتظامی شهرستان تالش شامگاه روز سه شنبه یکم شهریور با اجرای طرح ضربتی، برخورد با موتورسیکلت سواران را با هدف برقراری نظم و امنیت و ارامش در سطح تفرجگاه های شهرستان در دستور کار خود قرار داد.

سرهنگ پیشه گر افزود : ماموران نیروی انتظامی در اجرای این طرح تعداد ۲۰ دستگاه موتورسیکلت که با ایجاد آلودگی صوتی ، تک‌ چرخ زدن ، مخدوش کردن پلاک و ویراژ دادن اقدام به تردد بصورت فاقد پلاک را داشتند توقیف و برای طی مراحل قانونی به پارکینگ هدایت کردند.

پیشه گر همچنین از کشف مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط ماموران نیروی انتظامی خبر داد و گفت : در اجرای طرح سالمسازی نیروی انتظامی تالش تعداد ۶ نفر معتاد و ۷ نفر متهم تحت تعقیب دستگیر شدند .

سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی تالش با هشدار به عوامل مزاحم ارامش مردم و شهروندان عنوان کرد : اجرای این طرح بطور مستمر و تا پاکسازی کامل پارکها و ایجاد فضایی آرام برای خانواده ها ، ادامه خواهد داشت.

عکس از مهدی حیدری نژاد