سرپرست فرمانداری تالش :

امکان تردد در دو محور اسالم به خلخال و تالش به مریان با زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد

به گزارش تالشان نیوز ؛ ایرج موذن ‌در بازدید از محور اسالم به خلخال با اشاره به اینکه مردم از تردد های غیر ضروری به مناطق کوهستانی خودداری کنند گفت : راهداران سخت کوش شهرستان با اکیپ های مستقر زمستانه در محور های تالش به مریان و محور اسالم به خلخال در حال برف روبی و نمک پاشی هستند و تردد در محور های مذکور با استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش، صبح امروز (یکشنبه ) مهندس ایرج موذن با همراهی معاون عمرانی فرمانداری و رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان  در پی اعلام هواشناسی مبنی بر بارش برف با حضور در محور اسالم به خلخال از روند عملیات برف روبی در این مسیر بازدید کرد.

سرپرست فرمانداری تالش در این بازدید گفت : بارش برف از شب گذشته در شهرستان تالش در مناطق کوهستانی آغاز شده و در مناطقی  تا ۵۰ سانتی متر بوده و در جلگه به صورت مخلوط برف و باران در حال بارش می باشد.

رئیس ستاد بحران شهرستان تالش  در این بازدید با تاکید به عموم مردم در خصوص رعایت نکات ایمنی خواست تا به هشدارهای اداره هواشناسی توجه ویژه داشته  و از سفرهای غیر ضروری بو یژه به مناطق کوهستانی  جدا خودداری نمایند.

وی عنوان کرد : هم اکنون راهداران سخت کوش شهرستان با اکیپ های مستقر زمستانه در محور های تالش به مریان و محور اسالم به خلخال در حال برف روبی و نمک پاشی هستند و محور های مذکور باز و فقط از طریق زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد فقط چند محور های فرعی کوهستانی بسته می باشد که به محض قطع برف اقدام به برف روبی خواهد شد.

مهندس موذن  در ادامه از زحمات و  تلاش پرسنل زحمتکش اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  و هلال احمر و پلیس راه تقدیر و تشکر نمود.