دکتر حیدرنیا در حاشیه بازدید مسئولان وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی از روند ساخت و تجهیز مرکز تشخیص زود هنگام سرطان غرب گیلان واقع در بیمارستان قدیم شهید نورانی تالش ، از افتتاح این مرکز مجهز به دستگاه های تشخیصی ماموگرافی اندوسکوپی کلونوسکوپی و همچنین کولپوسکوپی و سونوگرافی خبر داد

به گزارش تالشان نیوز دکتر بختیار حیدرنیا رییس شبکه بهداشت و درمان تالش به همراه رئیس اداره بیماری های غیر واگیر معاونت درمان وزارت بهداشت و چندی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی از روند تجهیز و ساخت مرکز تشخیص زود هنگام سرطان شهرستان تالش واقع در ساختمان بیمارستان قدیم شهید نورانی تالش بازدید به عمل اوردند.

دکتر حیدرنیا با اعلام خبر افتتاح این مرکز در اینده ای نزدیک گفت : ساختمان مرکز سرطان شناسی غرب گیلان با توجه به اهمیت موضوع تشخیص و پیشگیری با کمک وزارت بهداشت و درمان در مراحل پایانی خود قرار دارد.

وی افزود : این مرکز به زودی با کمک وزارت بهداشت به دستگاه های تشخیصی ماموگرافی آندوسکوپی و کلونوسکوپی و همچنین کولپوسکوپی و سونوگرافی برای تشخص انواع سرطان های رایج مجهز خواهد شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان تالش در پایان با بیان اینکه متخصیص این مرکز تعیین شده اند و بزودی آموزش های لازم را خواهند دید از خیرین منطقه جهت تکمیل و تجهیز هر چه بهتر این مرکز مهم دعوت به عمل آورد.

  • نویسنده : محمد امین نیکوش