محمد تقی نظیری شهردار اسبق شهرهای لیسار چوبر و حویق و کارمند شهرداری و عضو فعلی شورای شهر لیسار در حالی در آستانه آغاز به کار سال دوم شورای شهر به عنوان گزینه ریاست اداره ورزش جوانان تالش مطرح است که تا چندی پیش گفته میشد وی گزینه اصلی تصدی یکی از جایگاه های معاونت عمرانی فرمانداری و یا بخشداری مرکزی تالش میباشد.

به گزارش تالشان نیوز در هفته های گذشته نام تقی نظیری شهردار سابق شهر های چوبر لیسار و حویق در محافل مختلف به عنوان گزینه نهایی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان تالش مطرح شده است .

این گمانه زنی ها در حالیست که پیشتر گفته میشد وی به عنوان گزینه معاون عمرانی فرمانداری تالش و بخشداری مرکزی تالش مطرح بوده و بزودی در یکی از این پست ها منصوب خواهد شد !

فارغ از انکه تقی نظیری عضو فعلی شورای شهر لیسار میباشد و در صورت این انتصاب مطابق قانون باید از شورای شهر لیسار در آغاز سال دوم دوره ششم استعفا دهد ،

وی کارمند رسمی شهرداری لیسار بوده و در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده است و تنها سوابقی چون عضویت در هیات مدیره باشگاه چوکای تالش و مدیریت باشگاه صلصال لیسار در کارنامه و سوابق ورزشی وی دیده میشود.

که به طور قطع نمیتواند کارنامه و سابقه ی قابل دفاعی برای انتصاب در حوزه ی ورزش و جوانان تالش باشد.

ضمن اینکه نظیری در ۲۸ خرداد سال گذشته با کسب ارا و اعتماد مردم شهر لیسار به عنوان منتخب اول شهر لیسار با ایراد سوگند و تعهد وارد شورای شهر لیسار شده است و ترک صحن شورای شهر انهم با گذشت تنها یک سال مغایر با انتظار و اعتماد عمومی مردم خواهد بود و به طور قطع مورد بازخواست افکار عمومی قرار خواهد گرفت.

به هر ترتیب باید دید که ایا از نگاه تصمیم گیران و تصمیم سازان حوزه ورزش و جوانان این انتصاب خارج از دستگاهی و غیرمرتبط و به نوعی سیاسی انهم با وجود نیروهای مرکب از با تجربه و با دانش و دارای سوابق ورزشی درخشان در سطح شهرستان تالش و استان میتواند رضایتمندی جامعه ورزشی شهرستان را جلب کند یا خیر !؟