با حضور دکتر معصومی منتخب مردم فومن و شفت

پروژه‌ ی توسعه پارک جنگلی قلعه رودخان به بهره برداری رسید

فرماندار فومن در آئین افتتاح پروژه‌های توسعه پارک جنگلی قلعه رودخان با اشاره به ظرفیت های این شهرستان در بخش های مختلف گفت: تقویت صنعت گردشگری سبب توسعه اقتصادی شهرستان می شود.

به گزارش تالشان نیوز ، فرامرز مرجانی عصر شنبه در آئین افتتاح پروژه‌های توسعه پارک جنگلی قلعه رودخان با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اظهار کرد: حضور حماسی مردم در انتخابات خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان کشید.

فرماندار فومن افزود: بی‌تردید حضور و مشارکت حداکثری ملت بزرگ ایران در انتخابات مختلف برگزار شده از ابتدای پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به عنوان سرمایه ارزشمند و تقویت کننده و دوام بخش نظام، مؤید چنین واقعیت مهمی بوده است.

وی بر ضرورت حفظ میراث فرهنگی و انتقال آن به نسل آینده تاکید کرد و ادامه داد: پارک جنگلی قلعه رودخان نعمتی است که همگان باید از این ظرفیت بهره مند شوند.

فرماندار فومن با اشاره به ظرفیت‌های این شهرستان در بخش‌های مختلف گفت: تقویت صنعت گردشگری سبب توسعه اقتصادی شهرستان می‌شود.

جمع آوری بیش از ۲۸۰ متر مکعب زباله در پارک جنگلی قلعه رودخان

«سلمان موحد خواه» مدیر پارک جنگلی قلعه رودخان در ادامه این آئین اظهار کرد: از ۶ ماه قبل تاکنون که مدیریت این مجموعه به بنده محول شده بیش از ۲۸۰ متر مکعب زباله در این پارک جمع آوری شده است.

وی با اشاره به رونمایی پروژه‌های مورد بهره برداری امروز افزود: احداث ۳۰ چشمه سرویس بهداشتی در ۵ نقطه این پارک جنگلی با اعتباری بیش از ۲ میلیارد تومان احداث شده است.

موحدخواه با بیان اینکه ۳۵ واحد تجاری جدید با صرف اعتبار بیش از ۴ میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسیده است، گفت: محوطه برگزاری همایش‌های بومی محلی با اعتبار یک میلیارد تومان افتتاح شد.

وی تصریح کرد: بازسازی و تجهیز ۸ واحد اقامتی با اعتبار بالغ بر یک میلیارد تومان، افزایش قدرت برق، بازسازی، ساماندهی و اصلاح برق سنوات گذشته و روشنایی معابر به طول بیش از ۳ هزار متر و صرف اعتبار بیش از ۲ میلیارد تومان اجرایی شده است.

موحد خواه ادامه داد: بهره برداری از پل معلق و احداث حدوداً ۱۵ واحد کمپ و ساختمان مدیریت کمپ‌ها با اعتبار یک میلیارد تومانی امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی از راه اندازی نصب تابلوهای تبلیغاتی به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان خبر داد و گفت: بازسازی اماکن تجاری سنواتی پارک جنگلی با اعتبار بیش از ۲ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.