کارگرنیا رئیس شورای اسلامي شهر رشت:

همراهی شورای رشت در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ آثار بر جا مانده از شهدا به خوبی معرفی شود

کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت: همراهی شورای رشت در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ آثار بر جا مانده از شهدا به خوبی معرفی شود

تالشان نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شورای ششم رشت در حد توان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همراهی می کند و یقینا آثاری که با این مضمون نشر پیدا می کند بسیار تاثیرگذار است .

به گزارش تالشان نیوز، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در مجموع رهروان راه شهدا اظهار کرد: این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به درستی آثار حوزه فرهنگ ایثار و شهادت را ثبت و جمع آوری و در اختیار نسل جوان و آتیه ساز کشور قرار دهد.

وی با بیان اینکه شورای ششم رشت در حد توان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همراهی می کند افزود: یقینا آثاری که با این مضمون نشر پیدا می کند بسیار تاثیرگذار است .

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه مجموعه رهروان شهدا متشکل از افراد ارزشی است که در دوران جنگ تحمیلی نیز حضور داشتند بیان کرد: نسل آینده ساز ایران اسلامی باید با فرهنگ دفاع مقدس آشنا شوند و این از ضروریات است .

کارگرنیا با قدردانی از تلاش های تمامی مجموعه هایی که در راستای ترویج فرهنگ مقدس ایثار و شهادت گام برمی دارند افزود: تلاش برای ثبت و ضبط آثار بر جا مانده از شهدا اقدامی قابل تقدیر است و انتظار می رود این آثار در قالب کتابچه هایی در اختیار گردشگرانی که به شهر سفر می کنند قرار بگیرد تا حماسه سازان این شهر و دیار به همگان معرفی شود.