فرماندار تالش؛

مجریان انتخابات، امین باشند

فرماندار تالش با تأکید بر حفظ بی‌طرفی و امین بودن مجریان انتخابات تصریح کرد: یکی از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب اسلامی، تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است.

به گزارش تالشان نیوز ، صبح امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، نشست آموزشی نمایندگان فرماندار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست فرماندار تالش در سالن اجتماعات فرمانداری تالش برگزار شد.

ایرج مؤذن در این نشست آموزشی با تأکید بر لزوم انسجام و هماهنگی بین مجریان برگزاری انتخابات به منظور برگزاری انتخاباتی سالم  گفت: اهتمام در اجرای قوانین و دستورالعمل‌های مربوط به روز انتخابات و ایجاد هماهنگی بین اعضای شعب از عمده وظایف نمایندگان فرماندار است.

وی در ادامه با تأکید بر حفظ بی‌طرفی و امین بودن مجریان انتخابات در شهرستان تصریح کرد: یکی از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب اسلامی، تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است و در انتخابات، مردم آینده خود را انتخاب می‌کنند، لذا این امر اهمیت خاصی دارد؛ به ویژه این انتخابات، از حساسیت بیشتری برخوردار است.

نماینده عالی دولت در تالش در ادامه با بیان اینکه برگزاری انتخابات، مدیریت، دقت و برنامه‌ریزی لازم می‌خواهد، افزود: برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور نیاز است نمایندگان فرماندار نیز نهایت دقت و تلاش خود را به کار گیرند، لذا به همین منظور تمهیدات برگزاری انتخاباتی پرشور در شهرستان اندیشیده شود.

مؤذن در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است تا در انتخابات ما حضور مردم کمرنگ باشد، لذا مردم ولایتمدار تالش همچون گذشته با حضور پرشور خود در انتخابات نقشه های شوم دشمن را خنثی خواهند کرد.