قتل جوان مفقود شده رضوانشهری / کشف جنازه در رستم آباد

فرمانده انتظامی رضوانشهر از وقوع یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل و همدستانش با تلاش کارآگاهان آگاهی این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش تالشان نیوز سرهنگ”حامد شادبهر” در تشریح این خبر گفت: درپی اعلام خبر فقدانی مردی ۴۵ساله اهل رضوانشهر، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با تحقیقات پلیسی و بررسی سرنخ ها ربایش این مرد ۴۵ساله محرز شد افزود: کارآگاهان آگاهی بااستفاده از ابزار هوشمند و اقدامات فنی، هویت ربایندگان را شناسایی و در چند عملیات ۳متهم را دستگیر ونفر چهارم که ساکن استان البرز بود رادر حین خروج از کشور در فرودگاه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به قتل مرد ۴۵ ساله به علت اختلافات شخصی اعتراف کردند بیان داشت: بااعترافات وراهنمایی متهمان جسد مقتول کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر بابیان اینکه از مخفیگاه یکی از متهمان یک قبضه سلاح جنگی کشف شد افزود: متهمان باتشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

گفتنیست بر اساس گزارش منابع محلی مقتول که اهل روستای رودبارسرا بوده، چهار روز قبل حوالی ۸صبح در میدان مالای انزلی توسط سرنشینان یک خودروی سمند با پلاک رودبار ربوده می‌شود.

ساعاتی بعد از این ماجرا موضوع مفقود شدن وی رسانه‌‌ ای میگردد

تا در نهایت مشخص میگردد فرد مذکور به دلایلی نامعلوم به قتل رسیده است و پیکر وی در حومه رستم‌آباد شهرستان رودبار در یک منطقه صعب‌العبور کوهستانی دفن شده است