فساد اداری مانع اجرای پروژه ی احداث بندر تالش

به گزارش تالشان نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت حسن محمدیاری در نشست علنی روز (چهارشنبه ۲۶ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی طی سخنانی درخصوص گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد وضعیت شاخص های اقتصادی در دولت های یازدهم و دوازدهم گفت: امیدوارم با وجود مجلس انقلابی و دولت سیزدهم، شاهد گام های بلندی در تمامی عرصه ها به ویژه حوزه های اقتصادی باشیم.

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس یازدهم با بیان اینکه از تمام افرادی که متولی کارهای اجرایی در دولت های گذشته بودند، تشکر می کنم، این دولت ها با توجه به ظرفیت های خود منشأ اثرات خیر شدند، افزود: براساس گزارش کمیسیون اقتصادی مسلم است که در دولت های یازدهم و دوازدهم شاخص های اقتصادی دچار کمی و کاستی هایی بوده است.

وی بیکاری را یکی ازمشکلات اساسی سال های اخیر دانست و اضافه کرد: در مناطق کم بهره و کم برخوردار از امکانات و ظرفیت ها این مشکل شدیدتر است به گونه ای که بیشتر مراجعات به بنده و همکاران مربوط به این موضوع است.

محمدیاری ادامه داد: در حوزه انتخابیه بنده که حدود ۱۰۳ کیلومتر ساحل دارد، برای گرفتن مجوز اداری به منظور احداث اسکله و بندر، افراد بیش از یک سال درگیر بروکراسی های اداری شده اند، در واقع فساد اداری از اجرای این مهم جلوگیری کرده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای رئیسی در مبارزه با فساد در قوه قضائیه موفق بود و امیدوارم در مبارزه با فساد اداری و حذف بروکراسی، ایجاد زیرساخت و تسهیل در صدور مجوزها به ویژه برای سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز گام های بلندی بردارد.