عملیات احداث پارک به متراژ ۷هزارمتر مربع در محدوده شهرک آزادگان آغاز شد

پیرو سیاست های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت مبنی بر افزایش سرانه فضای سبز در محدوده منطقه یک شهرداری رشت احداث چند پارک جهت رفاه حال شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش تالشان نیوز، در راستای بازدید میدانی شهردار رشت در محدوده شهرک آزادگان و درخواست شهروندان، عملیات احداث پارک آغاز شد.

جانمایی و طراحی این پارک در حاشیه شهرک آزادگان به متراژ ۷هزارمتر مربع است و ۵هزار متر مربع نیز برای آن دسترسی دیده شده که در حال حاضر نیز عملیات اجرایی آن در حال انجام می باشد.

باتوجه به جلسات متعددی که با مشاور اجرایی این پروژه و کارشناسی های صورت گرفته توسط شهرداری منطقه یک رشت انجام شده نکات ضعف و قوت احداث پارک به متراژ حدود ۷هزار متر مربع با نظارت مدیر منطقه یک شهرداری به نحوه احسنت مورد بررسی قرار گرفته تا آنطور که شایسته شهروندان است اجرایی شود.

وسایل بازی متناسب برای کودکان، مجموعه ورزش صبحگاهی، کتابخانه، سرویس بهداشتی و… از جمله امکاناتی است که در ساخت این پارک جهت رفاه حال شهروندان به کار گرفته خواهد شد.

به سبب واقع شدن این پارک در حاشیه شهرک آزادگان و متراژ قابل توجه آن پیش بینی می شود علاوه بر ساکنان این محله از نقاط دیگر شهر نیز جهت استفاده از این امکانات، استقبال خواهد شد.

‌با افزایش سرانه‌ فضای سبز امیدواریم گام مؤثری در جهت دستیابی به توسعه پایدار شهری، افزایش رفاه و جلب رضایت‌مندی شهروندان برداریم.