رئیس شورای شهر رشت :

شهرداری رشت مشغول خدمات رسانی / تردد رایگان اتوبوس های درون شهری رشت در روزهای برفی

رئیس شورای شهر رشت گفت: شهرداری رشت از ساعات اولیه شروع بارش برف مشغول برف روبی و خدمات رسانی است.

به گزارش تالشان نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه ستاد بحران شهرداری رشت در آماده باش کامل قرار دارد اظهار کرد: حجم بارش برف زیاد است اما نیروهای خدوم شهرداری رشت با تمام قوا مشغول خدمات رسانی هستند.

وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری رشت در تلاش است تا مشکلی از بابت بارش برف در شهر رقم نخورد افزود: انتظار می رود شهروندان فهیم رشت نیز در این ایام مساعدت لازم را داشته باشند و در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق سامانه ۱۳۷ به نیروهای شهرداری اطلاع رسانی کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه در راستای جلوگیری از بروز مشکلات نیازمند همراهی دیگر دستگاهها نیز هستیم بیان کرد: شهرداری رشت در راستای ارائه خدمات مطلوبتر در روزهای برف از تمامی ظرفیت ها از جمله بخش خصوصی ، ادارات راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و .. استفاده کرده است و طی بازدیدی که از معابر اصلی شهر داشتیم تمامی مسیرهای اصلی بازگشایی شده و رفت و آمد خودروها جریان دارد .

کارگرنیا با بیان اینکه برای پاکسازی معابر فرعی شهر نیز برنامه ریزی شده افزود: پس از اتمام مسیرهای اصلی ، برای معابر فرعی نیز برنامه ریزی شده تا مشکلی بابت تردد شهروندان ایجاد نشود.

وی با اشاره به اینکه تردد اتوبوس های درون شهری رایگان است گفت: از ابتدای صبح امروز اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری رشت در مسیرها حاضر تا نسبت به جابجایی همشهریان بصورت رایگان اقدام کنند و امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده بارش این نعمت و موهبت الهی به خاطره ای شیرین برای شهروندان تبدیل شود و مشکلی برای شهروندان عزیز در روزهای برفی رقم نخورد..