دستگیری یکی از اعضای شورای شهر رشت توسط پلیس گیلان

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر رشت به اتهام دریافت رشوه توسط پلیس گیلان دستگیر شد. «محمد حسن عاقل منش» سومین عضو علی البدل شورای ششم رشت به صحن شورا راه می یابد ؟

به گزارش تالشان نیوز : یک منبع آگاه دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس، از دستگیری یک عضو شورای اسلامی شهر رشت توسط پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

این منبع آگاه با اشاره به دستگیری عضو شورای شهر رشت به اتهام دریافت رشوه گفت که این فرد در حال حاضر برای سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است.

گفتنی است پیش از این نیز در شورای ششم رشت یک عضو شورا بازداشت و از عضویت در شورا معلق شده بود.

تا این لحظه رئیس یا هیچ یک از اعضای شورای شهر رشت در این رابطه واکنشی نداشته اند.

در همین رابطه رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: در خصوص خبر دستگیری یک عضو شورای اسلامی شهر به اتهام دریافت رشوه توسط دستگاه‌های امنیتی، اطلاعات دقیقی نداریم و تاکنون این موضوع به شورای شهر رشت اطلاع داده نشده است.

«محمد حسین واثق کارگرنیا» اظهار کرد: در زمینه دستگیری یک عضو شورای اسلامی شهر رشت به اتهام دریافت رشوه اطلاعات ما هم در حد دیدن این خبر در فضای مجازی است و تاکنون این موضوع به طور رسمی به شورای اسلامی شهر رشت اطلاع داده نشده است.

رییس شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد: در صورت دریافت هرگونه خبر موثق مبنی بر بازداشت و دستگیری یک عضو شورای اسلامی شهر رشت توسط دستگاه‌های امنیتی، مراتب را از طریق رسانه‌های رسمی به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.