خمس: امیدوارم ایران قهرمان آسیا شود

پاکو خمس می‌گوید امیدوار است که ایران قهرمان جام ملتها شود.

به گزارش تالشان نیوز به نقل از  “ورزش سه”، پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور در نشست مطبوعاتی بازی با چوکا شرکت کرد و به برخی از سوالات پاسخ داد.

بولت فولادبازگشت به مسابقات رسمی؟
شرایط تیم بسیار خوب بوده و از عملکرد بازیکنان در تمرینات رضایت دارم و وضعیت تیم از جهات مختلف بهتر شده است. بازیکنان با آمادگی بالا از تعطیلات نیم فصل بازگشتند و عملکرد مطلوبی در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی داشتند.

بولت فولاددستاوردهای اردو؟
یکی از مهم‌ترین اهداف‌مان، برگزاری تمرینات مناسب بود که آمادگی بالای بازیکنان، به ما در رسیدن به اهدافمان کمک کرد. برگزاری دیدارهای تدارکاتی یکی دیگر از اهداف‌مان بود که این دیدارها به ما کمک کرد تا تیم به شرایط مسابقه بازگردد. نکاتی را برای دیدار فردا به بازیکنان گفته‌ام که امیدوارم به آن نتیجه مطلوب دست یابیم.

بولت فولادقدرت چوکا؟
بازی‌های چوکا را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم بازی آسانی نداریم؛ چرا که در چمن مصنوعی بازی خواهیم کرد و به این شرایط عادت نداریم. تراکتور باید با جدیت کار کند. هیچ حریفی در فوتبال کوچک نیست. اگر در سطح همیشگی خودمان باشیم، می‌توانیم پیروز شویم و امیدوارم بازیکنان در سطح همیشگی باشند.

بولت فولادعملکرد ایران در جام ملتها؟
تیم ملی تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته و رسیدن به نیمه نهایی در سطح آسیا، کار سختی است. بازی با قطر آسان نخواهد بود و شاهد یک دیدار در سطح بالا خواهیم بود. برای تیم ملی ایران در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به فینال مسابقات رسیده و قهرمان شود.