توقیف کامیون حامل موادمخدر در تالش

فرمانده انتظامی تالش از کشف ۹ کیلوگرم موادمخدر سنتی و صنعتی در بازرسی از یک دستگاه کامیون و دستگیری ۲ قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تالشان نیوز : سرهنگ محمد رستمی امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه با اشاره به اینکه باید لزوم توجه به برنامه‌ریزی در حوزه مبارزه با موادمخدر را یک اصل بدانیم، اظهار کرد: اعتیاد به موادمخدر زمینه‌ساز بسیاری از جرایم و آسیب‌های دیگر است و پلیس قاطعانه با سوداگران مرگ مقابله خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت خبر تردد یک دستگاه کامیون حامل موادمخدر از سمت یکی از استان‌های مرکزی به سمت شهرستان تالش، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پلیس با انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات به عمل آمده پس از اطمینان از صحت موضوع، خودرو مورد نظر را در محور مواصلاتی اسالم – تالش شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش از کشف ۶ کیلوگرم شیشه، ۲ کیلوگرم تریاک و یک کیلوگرم هروئین که به صورت ماهرانه‌ای در این خودرو جاساز شده بود با همکاری مرزبانی استان گیلان خبر داد و گفت: در این خصوص متهمان ۲۱ و ۴۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر اینکه اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، قطعا امنیت مطلوب‌تری را می‌توان در آن جامعه برقرار کرد، گفت: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت افراد در امر تهیه و توزیع موادمخدر و معتادان متجاهر، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./ عکس تزیینی