با انتصاب استانداران غیر بومی عملاً فرصتها صرف آشنایی و آزمون بجای توسعه و پیشرفت گردیده است


تالشان نیوز : محمد شکوری دبیرکل فرهنگی ستاد انتخاباتی “راه نوین انقلاب حجت الاسلام رئیسی” در کشور و رئیس ستاد راه نوین استان گیلان رئیس جمهور در پیامی نوشت :

گیلان در سالیان متمادی گذشته همواره موجب بی مهری و کم محبتی های فراوان در حوزه انتصابات قرار گرفته و یا با انتصاب مسولان غیر بومی و نا آشنا به ساختار سیاسی،اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی در حالت توقف و نا توسعه یافتگی قرار گرفته است.

گیلان از موقعیت خاص راهبردی و جغرافیایی برخوردار بوده و با دارا بودن نعمات الهی همچون دریا، کوه و جنگل و مزارع و باغات و موقعیت عالی در حوزه صنعت و گردشگری متاسفانه بهره مناسبی از موقعیت خود نبرده و به توسعه زیر ساخت های استان توجه بموقع نشده است

و در طی سالیان گذشته موجب بی مهری های فراوان واقع شده است . به فرزندان گیلان بی توجهی شده و از توانمندی های آنها استفاده نشده است و با انتصاب استانداران غیر بومی عملاً فرصتها صرف آشنایی و آزمون بجای توسعه و پیشرفت گردیده است.

از آقای رئیس جمهور و وزیر محترم کشور جناب وحیدی رسماً درخواست کرده ایم که در انتصاب استانداری گیلان به نیروهای توانمند بومی توجه فرمایند و به تصمیم مدبرانه ایشان به نفع توسعه و آبادانی گیلان امید واثق داریم .

کما اینکه ما و مردم فهیم استان از انتصاب آقای دکتر محمد دوستار به عنوان استاندار گیلان سراپا خشنود خواهیم بود و با توجه به شناختی که از سبقه کاری و چهره سیاسی، علمی و فرهنگی و درایت و مدیریت جناب دوستار در استان وجود دارد از وزیر محترم کشور و رئیس جمهور محترم درخواست کرده ایم

با انتصاب ایشان به عنوان استاندار گیلان هدیه ای ماندگار به مردم گیلان برای آبادانی استانی که سرشار از ثروت ،علم و معرفت بوده و۸هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده اند تقدیم کند و امیدواریم بزودی شاهد تصمیم بزرگوارانه بنفع مردم شریف و بزرگوار استان گیلان باشیم .