یک نماینده مجلس خطاب به دولت سیزدهم گفت: مراقب باشید به دلیل ضعف‌های مدیریتی و مدیران ضعیف در آینده تبدیل به ناکاربلدترین دولت پس از انقلاب اسلامی نشوید.

به گزارش تالشان نیوز حجت الاسلام حسن شجاعی علی‌آبادی در ابتدای نطق میان دستور خود ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به شاهچراغ، به وزارت کشور هشدار داد تا وقتی ضعف‌های مدیریتی و مدیران ضعیف در ستاد و صف وزارت هستند، تکرار این فجایع دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خانه ملت، وی ادامه داد: در بهار ۱۴۰۱ نگران بودیم طی یک سال آینده قیمت گوشت به ۳۰۰ هزار تومان برسد که امروز متاسفانه به ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در بحث مسکن و اجاره آن هم مردم زمین‌گیر شده‌اند و دولت برنامه مشخصی ندارد.

وی در ادامه و در خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیسی به خلاف اندک افراد وکیل‌الدوله، حمایت ما از شما حمایت مطلق نیست و مشروط به طی مسیر در راه انقلاب از جمله تحقق عدالت و برآوردن مطالبات مردم و رهبری در حوزه معیشتی و اقتصادی است.

وی اضافه کرد: به خلاف تصور برخی کارنابلدان در دولت، نطق نمایندگان آنگاه که بیان مشکلات مردم است، علیه دولت نیست بلکه به نفع مردم و خیرخواهی برای دولت است؛ لذا خیرخواهانه به شما عرض می‌کنم که مراقب باشید به دلیل ضعف‌های مدیریتی و مدیران ضعیف در آینده تبدیل به ناکاربلدترین دولت پس از انقلاب اسلامی نشوید.

آقای شجاعی در ادامه در چند تذکر و اخطار خطاب به وزرای کار، نیرو، آموزش و پرورش و بهداشت، عنوان کرد: افزایش حقوق کارگران باید متناسب با افزایش تورم باشد، چرا نیست؟! کارگران ساختمانی مظلوم‌اند، چرا برای حل مشکل بیمه آن‌ها و استیفای حق‌شان تدبیر قاطع و موثر نمی‌شود. حق بازنشستگان ما همسان‌سازی کامل و دائمی است و حتما باید تدبیر شود.

وی با تاکید بر اینکه قطع برق کشاورزان ضرر به کشاورزان و تولید و نیازمند تدبیر است، افزود: اگر مطالبات گندم‌کاران به موقع پرداخت نشود، به اعتماد ملی و تولید آسیب خواهد زد. دولت هرچه سریعتر برای آن تدبیری بیندیشد.