به پاس عدم مطالبه گری مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش ، دانشگاه علوم پزشکی گیلان مجوز جذب دو نیروی خدماتی بیمارستان شهید نورانی تالش را لغو کرد .

به گزارش تالشان نیوز بر اساس اسناد و گزارشاتی که در اختیار تالشان نیوز قرار گرفته است در تاریخ ۱ خرداد سال جاری ، معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی نامه ای با درخواست صدور مجوز جذب و به کارگیری دو نیروی خدماتی در بیمارستان شهید نورانی تالش موافقت نموده است .

همانطور که پیشتر در گزارشی در تالشان نیوز به حواشی این موضوع پرداخته شده است این مجوز جذب به درخواست رییس سابق بیمارستان جهت بکارگیری دو نیروی خدماتی خانم به دلیل کمبود نیروی خدماتی در بخش های مربوط به زنان انجام شد.

اما اتفاقی که افتاد این بود پس از تغییرات ریاست بیمارستان و صدور مجوز جذب از سوی دانشگاه ، نه تنها دو نیروی خدماتی خانم جذب نشدند بلکه کشمکش میان برخی مسئولین حوزه بهداشت و درمان برای خوش خدمتی به دانشگاه علوم پزشکی بر سر انکه چه کسی جذب شود بالا گرفت .

حال پس از گذشت بیش از ۶۰ روز از صدور مجوز از سوی دانشگاه علوم پزشکی ، مصطفی گل شکن در اخرین روز تیرماه طی نامه ای به ریاست بیمارستان تالش با موضوع کسر مجوز قرار داد تامین خدمات ، لغو مجوز جذب دو نیروی خدماتی را ابلاغ کرد.

بدین ترتیب بیمارستان شهید نورانی تالش که از وفور نیروهای خدماتی کت شلواری رنج میبرد و به نیروی خدماتی واقعی نیازمند است با مدیریت مدیر انقلابی شبکه بهداشت و درمان و ریاست جهادی بیمارستان فرصت جذب دو نیروی خدماتی را از دست داد.

به نظر میرسد با توجه به حساسیت موضوع و پیگیری دستگاه های نظارتی احتمالا دلیل لغو مجوز جذب نبروی خدماتی به سبب ان بوده که امکان اضافه کردن نیروی خدماتی کت شلواری توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان وجود نداشته است و اساسا مسئولین ترجیح دادند جذبی صورت نگیرد.