نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در تذکر نماینده خرم آباد در خصوص مسائل رخ داده در گیلان ضمن تأکید بر تمرکز دشمن برای هدف قرار دادن و از بین بردن حیا و عفت گفت: نباید جلوتر از قانون و شرع حرکت کنید، دستگاه‌های ذیربط وظیفه دارند که مسئله را بررسی کنند

به گزارش تالشان نیوز : حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر شفاهی گفت: رئیس جمهور و دولت به این مسئله ورود کرده‌اند که شاید اصل همین ورود نیز زیر سوال باشد زیرا ویدئویی را عده‌ای پخش کردند که نه چهره طرف و نه مکان آن قابل شناسایی آنچنانی است. دستگاه‌های امنیتی و قضایی باید بررسی کنند؛ این موضوع دو حالت دارد یا چنین چیزی اثبات می‌شود که اتفاقاً دولت اقدام عجولانه در عزل انجام داده است، تا زمانی که جرم اثبات نشده با چه عنوانی باید برخورد شود.

وی افزود: دشمنان ما متمرکز شده‌اند بر اینکه حیا، عفت و همه چیز را از بین ببرند. باید بررسی شود اگر واقعیت داشته باشد جرم آنهایی که فحشا را منتشر کرده‌اند بسیار سنگین‌تر از کسانی است که فحشا کرده‌اند. قرار نیست عده ای بیایند افکار عمومی و امنیت اخلاقی و روانی جامعه را بر هم بزنند. اگر فرضاً کسی خطایی کرده که باید مجازات آن را تحمل کند قرار نیست ارکان اخلاقی جامعه را با آن مورد هدف قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: خواهش من این است که جلوتر از قانون و شرع حرکت نکنیم، دستگاه‌های ذیربط وظیفه دارند آن را بررسی کنند، یقیناً تعهد، ابزار، تخصص و دلسوزی این کار را دارند تا نسبت به آن برخورد کنند.

منبع: خانه ملت