مدافع ایرانی تیم فوتبال دیناموزاگرب بعد از به ثمر رساندن اولین گل دوران حرفه‌ای خود، گفت: خوشحالی هم‌تیمی‌ها و سرمربی تیم برایم معنای زیادی داشت.

به گزارش تالشان نیوز در یکی از دیدارهای هفته سی و پنجم لیگ کرواسی تیم دینامو زاگرب به مصاف ریه‌کا رفت و با نتیجه ۲ بر ۱ پیروز شد. گل دوم دینامو در دقیقه ۶۲ توسط صادق محرمی مدافع ایرانی این تیم به ثمر رسید.

این نخستین گل دوران حرفه‌ای محرمی است که پس از بازی در تیم‌های ملوان، پرسپولیس و دینامو، به ثمر می‌رسد.

این مدافع ۲۷ ساله بعد از پایان بازی شب گذشته گفت: این برد را تبریک می گویم. بازی سختی بود و خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم.

وی با اشاره به تغییر کادر فنی دینامو و تاثیر آن در عملکرد این تیم خاطرنشان کرد: نیازی به صحبت کردن من نیست. هرکسی تفاوت‌ها و اینکه چطور بازی می‌کنیم را می بیند. از زمانی که سرمربی عوض شده است، احساس خوبی داریم و به کارمان ادامه می‌دهیم.

محرمی در خصوص به ثمر رساندن نخستین گلش در این دیدار تاکید کرد: خیلی خوشحالم. برایم واکنش‌ها بعد از گل مهمتر بود؛ خوشحالی هم تیمی‌ها، مربیان و کادر فنی. این برایم معنای زیادی دارد.

مدافع ایرانی دینامو در واکنش به ارزیابی اش از این فصل اظهار کرد: این سخت‌ترین فصل دوران فوتبالی ام بود. بازی‌های زیادی انجام دادم و در مقاطعی مصدوم شدم. در نهایت خوشحالم که فصل با نتایج و عملکرد خوب تمام شد.

محرمی در پایان درباره دیدار پایانی دینامو در لیگ کرواسی گفت: امیدوارم هواداران مثل همیشه حمایت کنند. منتظر آنها هستیم تا با هم جشن قهرمانی بگیریم.

به گزارش تالشان نیوز، تیم دینامو هفته‌ها پیش قهرمانی خود را در لیگ کرواسی مسجل کرد و بازی‌های هفته‌های پایانی برای این تیم جنبه تشریفاتی پیدا کرد. این تیم در حال حاضر ۷۸ امتیاز دارد و با ۱۰ اختلاف امتیاز نسبت به تیم هایدوک، در جایگاه نخست جدول است.