امام جمعه بخش کرگانرود در خظبه های نماز جمعه به رزمایش و توانمندیهای جوانان انقلابی ایران اسلامی و حضور و پیمایش ناو گروه ۸۶ ارتش ایران اسلامی در آبهای دنیا اشاره کرد و اظهار داشت : تهدیدات دشمنان نیز نتوانست جلوی عزم و اراده جوانان را بگیرند. و پیام این اقدام بزرگ به دشمنان این نظام این خواهد بود که فکر تجاوز به این مرز و بوم را از سر خود بیرون کنند و دیگر پیام خطاب به مسئولان این کشور است که به جوانان و به نیروهای جوان انقلابی اعتماد و ایمان داشته باشند که یقینا پیشرفت در کارها اتفاق خواهد افتاد .

به گزارش تالشان نیوز نماز جمعه این هفته بخش کرگانرود در مورخه ۱۴۰۲.۰۲.۲۹ به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاح امام جمعه بخش با حضور مسئولین و مردم از اقشار مختلف در مصلای بخش کرگانرود برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین فلاح در خطبه های اول نماز جمعه ضمن دعوت شرکت کنندگاه به تقوای الهی مومنین را به دوری از گناه سفارش کردند و تقوای الهی و پرهیز کاری را تنها راه رستگار شدن عنوان نمودند و خطاب به مردم و مسئولان فرمودند در کارهای خیر و نیکو از همدیگر سبقت بگیرید ،و قدر فرصت هایی که خداوند در اختیار شما گذاشته است را بدانید .

امام جمعه بخش کرگانرود به رزمایش و توانمندیهای جوانان انقلابی ایران اسلامی و حضور و پیمایش ناو گروه ۸۶ ارتش ایران اسلامی در آبهای دنیا اشاره کرد و اظهار داشت : تهدیدات دشمنان نیز نتوانست جلوی عزم و اراده جوانان را بگیرند. و پیام این اقدام بزرگ به دشمنان این نظام این خواهد بود که فکر تجاوز به این مرز و بوم را از سر خود بیرون کنند و دیگر پیام خطاب به مسئولان این کشور است که به جوانان و به نیروهای جوان انقلابی اعتماد و ایمان داشته باشند که یقینا پیشرفت در کارها اتفاق خواهد افتاد .

فلاح در ادامه به استفاده از تمام ظرفیت ها در تقویت اقتصاد کشور اشاره کرد و بیان داشت : معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه ایران اسلامی باید قویتر عمل نماید و این قابل قبول نیست که با این همه ظرفیت ها فعالیت اقتصادی ، صادرات کشور ترکیه در کشورهای دوست ما چون عراق و سوریه و افغانستان زیاد باشد .

امام جمعه بخش کرگانرود همچنین به سیل و خسارت اخیر به کشاورزان منطقه اشاره کردند و از مسئولان مربوطه خواستند به کمک مردم و کشاورزان زحمت کش منطقه بشتابند.