معاون سیاسی سابق استانداری گیلان در نامه استعفای خود خطاب به استاندار گیلان به اختلافات میان خود و اسداله عباسی اشاره داشت

به گزارش تالشان نیوز روز گذشته خبر انتصاب معاون سیاسی جدید استانداری گیلان منتشر شد .

در حالی که برخی رسانه ها این انتصاب را برکناری مصطفی پور قلمداد کردند اما با انتشار نامه ای از سوی مصطفی پور خطاب به استاندار گیلان مشخص شد وی در تاریخ ۲۱ اردیبهشت از سمت خود استعفا کرده و مورد پذیرش استاندار گیلان قرار گرفته است.

نامه حسین مصطفی پور حاوی نکاتی قلبل تامل مبنی بر وجود اختلافات عمیق میان وی و استاندار گیلان میباشد که به شرح ذیل آمده است .

جناب آقای دکتر عباسی


استاندار محترم گیلان

ہسم اللہ الرحمن الرحیم
با سلام و احترام و تحیات الهی

خداوند متعال را شاکرم که بر من کمترین منت نهاد و اندک زمانی توفیق خدمت و نوکری برای مردم عزیز و شریف استان در مجموعه استانداری گیلان را ارزانی فرمود.

زیرا اعتقاد قلبی همه ماست که هیچ مدیر و مسئولی در کشور شانی جز افتخار نوکری برای مردم عزیز ندارد.

از شما استاندار محترم هم تشکر میکنم که به حقیر اعتماد نموده و فرصت خدمت را برایم فراهم نمودید .

اینجانب به دعوت جنابعالی و توصیه جمعی از بزرگان استان ماموریت کمک به دولت مردمی و انقلابی را پذیرفتم تا بتوانم در حد وسع ناچیزم در راه موفقیت دولت مردمی و انقلابی در استان گامی بردارم که الحمدالله با عنایت باریتعالی و دعای خانواده های معزز شهدا توانستیم با همه مشکلات و موانع پیش رو توفیقات خوبی را کسب نمائیم.

خدای تعالی شاهد است در این مدت کوتاه سعی نمودم تمام تلاش و همت خود را برای اعتلا و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و سیاستهای دولت انقلابی بکار گیرم.

متاسفانه مدت زمانی است به دلیل برخی موانع و اختلاف نظرهای پیش آمده به این نتیجه رسیده ام که ادامه همکاری با جنابعالی در این شرایط برای اینجانب میسر نبوده و بیم آن دارم که حضور بنده به انسجام و وحدت رویه موجود آسیب وارد نماید.

فلذا مراتب استعفای خود را از تصدی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان تقدیم . و استدعای موکد دارم با درخواست استعفای بنده موافقت فرمائید.

پیشاپیش ضمن سپاس از الطاف شما و همکاران عزیزم از محضر مردم شریف، انقلابی و شهید پرور استان عذر خواهی و حلالیت می طلبم..

خداوند همه ما را از وسوسه های شیطانی محفوظ بدارد و عاقبت ما را ختم بخیر فرماید.

سرباز کوچک ولایت حسین مصطفی پور
۱۴۰۲/۲/۲۱