در پی کناره گیری جهانگیر عسگری با تصمیم هیات فوتبال تالش علی اصغر رسول زاده با همراهی جمعی از مربیان بومی هدایت تیم چوکا را بر عهده گرفت

به گزارش تالشان نیوز پس از قبول شکست تیم چوکا در مقابل شمس آذر قزوین عملا امیدهای بقا برای تیم چوکا تقلیل یافت هرچند که روی کاغذ چوکا هنوز سقوط نکرده است .

جهانگیر عسگری سرمربی تیم چوکا پس از این شکست از سمت خود استعفا کرد و علی رغم مخالفت هیات فوتبال از قبول ادامه مسئولیت کناره گیری کرد .

عسگری در اولین تجربه مربیگری خود یک پیروزی و یک تساوی و سه شکست را در کارنامه خود ثبت کرد که البته در این نتایح ناداوری ها و شرایط بحرانی تیم چوکا در بدو ورود وی دخیل بودند .

به هر ترتیب هیات فوتبال بار دیگر علی اصغر رسول زاده را طی قراردادی یک و نیم ساله به عنوان سرمربی تیم چوکا برگزید تا در سه بازی آینده هدایت چوکای بحران زده را بر عهده گیرد.

رسول زاده که پیشتر نیز در سه بازی پایانی نیم فصل اول هدایت چوکا را بر عهده داشت دستیارانش را از جمع مربیان بومی منطقه و بازیکنان سابق این تیم معرفی کرد.

رحمت فیضی مقدم از بازیکنان برجسته دهه ۷۰ استان گیلان و ماشین گلزنی چوکا در سال ۷۷ به همراه تقی زاهدی منوچهر خوشبخت مهیار سلمانی پور پوریا شوریده کمال صفوی از مربیان بومی تالش رسول زاده را به عنوان دستیار در طول یک و نیم سال آینده همراهی خواهند کرد.