صداقت دوست با بیان اینکه بر اثر تخریب پل اسالم زندگی مردم شهر اسالم در ابعاد مختلف با چالش مواجه شده است ، از بارگیری سازه های آهنی پل اسالم به مقصد اسالم جهت نصب و راه اندازی یک لاین پل ارتباطی داخل شهر اسالم خبر داد

به گزارش تالشان نیوز شکستگی و تخریب پل اسالم بر اثر سیل ویرانگر سال ۹۸ سالهاست مردم شهر اسالم را دچار مشکلات عمده ای نموده و عملا شهر توریستی اسالم را به دو نیم تقسیم کرده است .

بیش از سه سال از آغاز عملیات احداث این پل میگذرد و تسریع در تکمیل آن یکی از مطالبات مردم و مسئولین بوده است .

پروژه ای که قرار بود تا نوروز ۱۴۰۲ یک لاین آن احداث گردد.

شهردار اسالم در انتقاد به وضعیت پل اسالم گفت : این پل عملا شهر اسالم را در ابعاد مختلف به چالش جدی کشانده است و مردم سالهاست با مشکل تردد مواجه میباشند.

صداقت دوست با تشکر از حمایت های فرماندار تالش کیا عاشوری و استاندار گیلان جهت پیگیری ها در خصوص تخصیص اعتبار و تسریع در تکمیل پروژه گفت: کارفرمای پروژه پل اسالم اداره کل راه و شهرسازی میباشد و قرار است با سازه های آهنی پیش ساخته احداث شود .

شهردار اسالم از بارگیری و حمل سازه های پل اسالم خبر داد و گفت : سازه های آهنی پیش ساخته پل اسالم جهت نصب در محل پل آماده شده است و بنا بر اطلاع مسئولین جهت انتقال به مقصد اسالم بارگیری شده است و به زودی طی روزهای آینده نصب خواهد شد .

صداقت دوست در پایان ضمن تشکر از مردم شهر اسالم بابت تحمل و بردباری شان در طول این مدت از اهالی و کسبه پیرامون پل خواستار تعامل و همکاری با مجریان پروژه شد .