کیا عاشوری سرپرست فرمانداری رشت با بیان اینکه همگرایی و همراهی همه مسئولان رمز موفقیت و پیشرفت است تصریح کرد: اگر حواشی از متن پیشی بگیرد و جدایی و مرزبندی‌ها را زیاد کنیم بازنده هستیم.

به گزارش تالشان نیوز : کیا عاشوری پیش از ظهر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه خدمت در نظام اسلامی توفیق الهی است اظهار کرد: اگر از این فرصت خدمت به درستی استفاده کنیم درهای خیرات به روی ما باز می‌شود در غیر این صورت باعث خسران دنیوی و اخروی مسئولان می‌شود.

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ۴۴ سال عمر خود را با عزت پشت سر گذاشت و در طی این سال‌ها با توطئه‌های فراوانی رو به رو بود افزود: رمز موفقیت ما روحیه خدمت، انقلابی و جهادی بودن و خون شهدا است لذا خدمت در نظام جمهوری اسلامی یعنی نوکری مردم و باید آسایش آنها را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه همگرایی و همراهی همه مسئولان رمز موفقیت و پیشرفت است تصریح کرد: اگر حواشی از متن پیشی بگیرد و جدایی و مرزبندی‌ها را زیاد کنیم بازنده هستیم.

عاشوری ادامه داد: رشت ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که مدیران بخشی از آن هستند و اگر بین این ظرفیت‌ها همگرایی ایجاد شود قطعاً مشکلات بزرگ رشت برطرف می‌شود.

پروژه سایت زباله سراوان تا پایان امسال تکمیل می‌شود

فرماندار سابق رشت نیز در این مراسم با اشاره به انجام دو اقدام اساسی دولت سیزدهم برای مدیریت معضل سراوان بیان کرد: با بهسازی محل زباله سراوان وعده دولت در خصوص سایت زباله سراوان تا پایان امسال محقق می‌شود.

حمیدرضا امام پناهی با اشاره به استفاده از نیروهای جوان در فرمانداری رشت گفت: ۴ رئیس اداره شهرستان رشت از بین بانوان انتخاب شدند و همه معاونان بنده نیز در رنج سنی ۴۰ سال بودند.

وی با بیان اینکه ۲۸۰ میلیارد تومان از تبصره ۱۶، به حدود ۳ هزار طرح در قالب تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان رشت پرداخت شد افزود: ۱۳۰ عرصه در شهرستان برای صدور مجوز بی نام معرفی شده است./ مهر