شهرداری رضوانشهر، با اشاره به برگزاری رویداد «بازارمج شهر بهشت» گفت: ایجاد رونق اقتصادی از مهمترین اهداف شهردای رضوانشهر است.

به گزارش تالشان نیوز ، رضا رسولی شهردار رضوانشهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به وجود محصولات متنوع کشاورزی ،دامی و صنایع دستی و غیره در شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: متأسفانه بازار و سفره مردم از این محصولات سالم و محلی خالی شده است که ما تلاش داریم این محصولات یک بار دیگر به کمک رویداد فرهنگی اقتصادی باز مج به سبد غذایی مردم بازگردد.

شهردار رضوانشهر هدف از این رویداد را عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و توزیع آنها در بین شهروندان با هدف توسعه و ساماندهی بازار محلی و تولیدات دستفروشان منطقه در قالب طرح “از مزرعه تا سفره” عنوان کرد.

وی با اشاره به برگزاری این رویداد فرهنگی اقتصادی از اول تا سوم اردیبهشت در «چهارشنبه بازار» رضوانشهر گفت: در قالب این رویداد علاوه بر ساماندهی دستفروشان و فروشندگان محصولات کشاورزی و محلی در سطح شهر می‌توانیم به برند سازی محصولات تولیدی در این شهرستان نیز دست یابیم.

رسولی همچنین بر تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر رضوانشهر در خانه خلاقیت و نوآوری شهر بهشت در راستای احیای مشاغل فراموش شده در قالب ایجاد موزه بازار در این شهر تأکید کرد./فارس