سرپرست فرمانداری تالش خبر داد؛

افتتاح ۳۰۸ پروژه در شهرستان تالش همزمان با دهه فجر

سرپرست فرمانداری تالش، از افتتاح ۳۰۸ پروژه عمرانی و اشتغالزایی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۵۶۷ میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش تالشان نیوز ، ایرج موذن در گفت وگو با ایسنا، از افتتاح ۳۰۸ پروژه عمرانی و طرح های اشتغالزایی و تسهیلاتی ویژه مسکن و اشتغال مددجویان در شهرستان تالش همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۵۶۷ میلیارد و ۸۶۶ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به رشد ۱۲۸ درصدی پروژه‌های عمرانی دهه مبارک فجر امسال نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: ۱۰۴ پروژه زیرساختی با اعتباری بالغ بر ۲۵۷ میلیارد و ۵۳۶ میلیون تومان در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

سرپرست فرمانداری تالش همچنین با بیان اینکه شهرداری‌های تابعه در دهه فجر سال جاری ۱۸ پروژه عمرانی را با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان افتتاح خواهند کرد، گفت: ۱۶۶ پروژه نیز با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان توسط دهیاری‌های شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

موذن در ادامه از افتتاح چهار طرح اشتغالزایی با اعتبار ۱۴۴ میلیارد تومان خبر داد و خاطرنشان کرد: در بخش تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد نیز هشت طرح حمایتی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به افتتاح مسکن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در ایام الله دهه فجر، یادآور شد: هشت مجموعه طرح حمایتی مسکن را در چهار بخش با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح خواهیم کرد.