وزیر راه دعوت نماینده تالش را نپذیرفت

اصرار محمدیاری افاقه نکرد بذرپش به تالش نیامد / وعده ی جدید عملیات اجرایی کمربندی تالش صادر شد !

در حالی که همزمان با حضور چند باره وزیر راه در آستارا ، انتظار ها بر آن بود که مهرداد بذرپاش برای تعیین تکلیف دو پروژه زیر ساختی کمربندی تالش و پل اسالم و سایر پروژه های معطل مانده این وزارت خانه در شهرستان ، به تالش سفر کند اما علی رغم درخواست و اصرار نماینده تالش دعوت وی را نپذیرفت ترجیح داد به تالش سفر نکند و از اردبیل به تهران بازگشت.

 

به گزارش تالشان نیوز  روز گذشته مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی جهت بهره برداری از پل جدید مرزی و مشترک اتومبیل رو، سایت موقت پایانه مرزی آستارا و راه موقت دسترسی به بزرگراه بین المللی و ترانزیتی آستارا – آستارا در شهرستان آستارا حضور پیدا کرد.

این سفر سومین حضور بذرپاش در طول ده ماه اخیر به شهرستان آستارا محسوب میشود که هر بار آن وی نه از طریق گیلان بلکه از طریق هوایی وارد استان اردبیل شده و سپس در آستارا حضور پیدا کرده است .

در حالی که انتظار ها بر آن بود تا وزیر راه و شهرسازی جهت تعیین تکلیف پروژه های مهم و حیاتی این وزارت خانه در تالش حضور می یافت اما علی رغم تاکیدات و اصرار نماینده تالش حاضر به حضور در تالش نشد.

تا همچنان نا امیدی نسبت به تسریع در پروژه های معطل مانده ای چون کمربندی خطبه سرا کمربندی تالش پل اسالم تکمیل محور بزرگراه تالش به لیسار پونل به فومن همچنان در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.

با انکه بذرپاش درخواست حسن محمدیاری در خصوص حضور در تالش را رد کرد اما محمد رضا کدخدا زاده معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور را به تالش فرستاد که با همراهی ایرج موذن سرپرست فرمانداری تالش از کنارگذر تالش بازدید به عمل آورند.

در این بازدید معاون ساخت و توسعه های کشور از آغاز عملیات اجرایی پروژه کنارگذر تالش حد فاصل جاده قروق ( پل سید نیکی ) به جاده حیان به طول ۱۲۱۸ متر خبر داد که به گفته ی وی در چند روز آینده عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

هر چند که در طول چهار سال اخیر پروژه های زیر ساختی در تالش علی رغم مطالبه گری مسئولین شهرستان در هر جایگاه و مسئولیتی هیچ پیشرفتی نداشته است و موجبات نارضایتی مردم را فراهم اورده است اما انتظار میرود وعده های جدید ارائه شده از سوی مسئولین چهره ی عملیاتی به خود گیرد .