فرماندار تالش از اجرای روکش آسفالت جاده توریستی نعلبند به طول تقریبی ۲ کیلومتر و با اعتبار بالغ بر ۲/۵ میلیارد تومان توسط اداره راهداری و حمل نقل جاده ای تالش خبر داد

تالشان نیوز : ظهر روز سه شنبه ۲۳ اسفند، فرماندار تالش با همراهی معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تالش از روند اجرای پروژه روکش آسفالت جاده توریستی روستای نعلبند به ییلاقات بخش مرکزی بازدید کرد.

مهندس کیا عاشوری هدف از اجرای این پروژه را بهره مندی اهالی روستاها از جاده آسفالته مطلوب جهت تردد و ارتباط مناسب تر روستاهای کوهستانی با مرکز شهرستان عنوان کرد.

فرماندار تالش عنوان کرد: پروژه آسفالت جاده توریستی روستای نعلبند که مسیر مواصلاتی به روستاهای کوهستانی و ییلاقی بخش مرکزی می باشد با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز و گردشگر پذیر بودن این مسیر جهت تسهیل تردد و رفاه مردم و مسافرین، در فاز اول به صورت رگلاژی در حال اجراست و با مساعد بودن وضعیت جوی فاز دوم روکش آسفالت، اجرا خواهد شد.

وی افزود: پروژه روکش آسفالت به طول تقریبی ۲ کیلومتر و با اعتبار بالغ بر ۲/۵ میلیارد تومان به همت اداره راهداری و حمل نقل جاده ای تالش در دست اجرا می باشد.