ابقای رییس هیات فوتبال گیلان برای چهارمین دوره متوالی / اعتراض کاندیداهای مخالف

قربانعلی الماسخاله برای چهارمین دوره متوالی رئیس هیات فوتبال گیلان شد./ نقی هدایتی : از قبل همه چیز مشخص شده بود

به گزارش تالشان نیوز : مجمع انتخابات رئیس هیات فوتبال گیلان روز شنبه با حضور مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد که در نهایت قربانعلی الماسخاله در سمتش ابقا شد.

الماسخاله در جریان این انتخابات که با حواشی نیز روبرو بود با کسب ۳۷ رای از ۳۸ رای ماخوذه برای چهارمین دوره متوالی به عنوان رییس هیات فوتبال گیلان انتخاب شد و نقی هدایتی دیگر کاندیدای ریاست هیات فوتبال استان جا ماند ضمن اینکه محمد حق شناس، فاضل بازیار، سیدمهدی خدمت بین دانا و اسماعیل رجب زاده از این سمت انصراف دادند.

 

گیلان مهد استعدادهای درخشان ورزش است

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز در جریان این انتخابات اظهار کرد: گیلان مهد استعدادهای درخشان در اکثر رشته های ورزشی به خصوص فوتبال است.

جهانبخش آرمان اظهار کرد: در طول تاریخ همواره حداقل ۳۰ درصد از ترکیب تیمهای ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را گیلانیان تشکیل داده و می دهند این امر اهمیت رشته فوتبال را در این استان نشان می دهد.

وی افزود : ما به عنوان خدمتگراران کوچک جامعه بزرگ ورزش گیلان امید است بتوانیم در این مسند مثمرثمر باشیم زیرا امروز این مسئولیت به ما امانت داده شده و در این راستا نباید دچار روزمرگی شویم و با توجه به اینکه مسئولان هیاتها در شهرستانها موتور محرکه فوتبال گیلان هستند باید بیش از پیش فعالیت کنند.

آرمان در ادامه با قدردانی از مالکین باشگاههای فوتبال استان که در فوتبال سرمایه گذاری می کنند، افزود : این امر موجب می شودتا باشگاههای ما بتوانند در لیگ های مختلف حضور داشته باشند.

هیچ یک از آداب برگزاری مجمع رعایت نشده است

نقی هدایتی یکی از کاندیداهای ریاست هیات فوتبال گیلان هم در جریان این انتخابات اظهار کرد: متاسفانه هیچ یک از آداب برگزاری مجمع رعایت نشده و فقط دعوت شدیم که گرمابخش برگزاری سیرکی به عنوان انتخابات باشیم.

رئیس هیات اسبق کشتی استان گیلان بیان کرد: از قبل همه چیز مشخص شده و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز اعلام کرده بود که آقای مهدی تاج می خواهد که الماسخاله دوباره در سمتش ابقا شود.