آمادگی لجستیکی شهرداری رشت در مقابل بحران احتمالی / مانور ماشین آلات ستاد عملیات زمستانه شهرداری رشت برگزار شد

شهردار رشت از آمادگی لجستیکی شهرداری رشت در مقابله با حوادث احتمالی فصل سرما خبر داد

به گزارش تالشان نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، مانور ماشین آلات ستاد عملیات زمستانه شهرداری روز یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، رحیم شوقی شهردار و مدیران سازمان های تابعه و مناطق پنجگانه شهری شهرداری برگزار شد.

مانور مذکور با حضور ماشین آلات سازمان آتش نشانی، سازمان عمران و بازآفرینی شهری و خدمات شهری مناطق پنجگانه شهرداری با برنامه ریزی معاونت خدمات شهری شهرداری در راستای آمادگی ماشین آلات و نیروهای امدادی و خدمات رسان شهرداری برای مقابله با حوادث احتمالی فصل سرما در محل شهرک مهر رشت برگزار شد.

رحیم شوقی در جلسه ی روز گذشته شورای شهر رشت با بیان اینکه با شروع فصل زمستان وضعیت تک تک ماشین آلات را بررسی کردیم افزود: ماشین هایی که دارای عیوبی بودند را شناسایی و رفع نقص کردیم و همچنین از توان پیمانکاران بخش خصوصی نیز استفاده می کنیم و طی رایزنی هایی با برخی از دستگاه ها از همکاری آنان در مواجهه احتمالی با بارش برف شدید اطمینان خاطر پیدا کرده ایم.

شوقی با اشاره به اینکه طی پانزده روز نواقص خدمات لجستیکی برف روب شهرداری رشت احصا شد تصریح کرد: در حال حاضر ۵۸ دستگاه از مجموع ۷۰ دستگاه آماده به کار است و دوازده دستگاه دیگر نیز تا پایان ماه جاری رفع عیب و به مجموعه اضافه می شود .

شهردار رشت با بیان اینکه برای تسریع در خدمات رسانی در زمان وقوع بارش برف یک ناظر برای هر مسیر انتخاب کرده ایم افزود: فرسودگی ماشین آلات شهرداری رشت در زمان طولانی شدن بحران برف ممکن است مشکل ساز شود و در این راستا و به منظور جلوگیری از بروز بحران شهرداری های مناطق نیز به عنوان پشتیبان آماده همکاری با مجموعه خدمات شهر هستند .