اعتراض دانشجویان به حضور محکومان سال‌های ۷۸ و ۸۸ در دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عصر امروز مراسمی با حضور برخی از اصلاح طلبان  با عنوان « بازگشت به دانشگاه» در تالار جابر بن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

بنابراین گزارش در این مراسم سعید حجاریان، غلامحسین کرباسچی، عماد الدین باقی و غلامرضا ظریفیان حضور داشتند.

 

این مراسم توسط انجمن دانشجویان پیشرو دانشگاه تربیت مدرس که از تشکل‌های اصلاح طلب دانشگاه است برگزار شد.

تعدادی از دانشجویان انقلابی هم در این مراسم حضور داشتند و با در دست داشتن پلاکاردهایی اعتراض خود را نسبت به برگزاری این برنامه اعلام کردند. برگزار کنندگان سعی داشتند این پلاکاردها را از میان دانشجویان معترض جمع آوری کنند.

 

 

برخی از اعضای انجمن اصلاح طلب دانشگاه تربیت مدرس هم دست نوشته هایی در حمایت از سران فتنه و محکومین امنیتی در دست داشتند و شعارهایی در این رابطه می دادند.

یکی از دانشجویان در این رابطه به فارس گفت: دانشگاه تربیت مدرس جایی برای محکومین امنیتی ندارد و ما تعجب می کنیم مسئولان دانشگاه چگونه علیرغم مخالفت نهاد رهبری در دانشگاه به این برنامه مجوز داده است.

 

دانشجوی دیگر ی هم هم اظهار داشت: چگونه وقتی از سخنرانی افرادی همچون حسن عباسی و چهره های دیگر انقلاب در دانشگاه جلوگیری می شود چنین افرادی می توانند علیرغم اینکه علیه نظام و مردم اقدام کرده اند بیایند و از تریبون دانشگاه استفاده کنند؟

لازم به ذکر است بسیج اساتید، دانشجویی و کارکنان دانشگاه تربیت مدرس هم صبح امروز مخالفت خود را برگزاری این برنامه اعلام کردند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *