تمرین مشترک کاپیتان تیم ملی ووشو کشورمان با امیرعلی اکبری+عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیر علی‌اکبری قهرمان سابق تیم ملی کشتی فرنگی که این روزها با سازمان ACB روسیه به توافق رسیده است در دومین مبارزه خود به مصاف “دانیل اومیلا نژوک” معروف به خرس لهستانی رفت و این دیدار در پایان با پیروری علی اکبری به پایان رسید.

علی اکبری پیش از این در رشته MMA و در سازمان رایزین ژاپن مبارزه می‌کرد که حتی نایب قهرمانی این مسابقات را نیز کسب کرده بود. در حال حاضر علی‌اکبری برای سازمان ACB مبارزه می‌کند که پیش از این در نخستین مبارزه خود در چارچوب سازمان ACB روسیه موفق به شکست حریف استونیایی خود شده بود.

امیرعلی اکبری پس از شکست دومین حریف خود از در چارچوب مسابقات  سازمان ACB ناحیه عضله پا مصدوم شد و به همین دلیل مدت کوتاهی را برای رفع این مصدومیت تحت مداوا بود حالا این روزها پس از رفع مصدومیت خود به شدت در حال تمرین است تا در سومین مبارزه برای رسیدن به کمربند قهرمانی مبارزه کند.

علی اکبری در حالی این روزها خود را با تعداد دیگری از فایتر ها پیگیری می‌کند که حمیدرضا قلی پور کاپیتان تیم ملی ووشو و پرافتخارترین سنگین وزن ووشو ایران امروز(دوشنبه) تمرین مشترکی را با علی اکبر برگزار کرد. علی استکی نیز به عنوان مربی بوکس علی اکبری فعالیت می‌کند.

قلی پور ماه گذشته با حضور در مسابقات جام جهانی چین به مدال نقره این رقابت ها دست یافت و این روزها به صورت منظم تمرینات خود را پیگیری می‌کند تا برای آخرین بار در مسابقات قهرمانی جهان حضور پیدا کند و از دنیای قهرمان خداحافظی کند.

مدال طلا ماکائو ۲۰۰۷، نقره تورنتو ۲۰۰۹، طلا استانبول ۲۰۱۱، طلا مالزی ۲۰۱۳، طلا بزرگسالان جهان اندونزی ۲۰۱۵، طلا بزرگسالان جهان اندونزی ۲۰۱۶، دو مدال نقره قهرمانی آسیا و مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگجو گوشه‌ای از افتخارت قلی پور است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *