دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان منصوب شد

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، به منظور استفاده از ظرفیت‌های جوانان در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جوانبخت به عنوان دستیار وزیر در امور جوانان و رئیس شورای دستیاران جوان وزارت منصوب شد.

وی متولد ۱۳۶۲ و دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی برق است.

در این حکم انتصاب آمده است :

«جناب آقای مهندس مجتبی جوانبخت

در راستای اجرای سیاست های دولت محترم تدبیر و امید در زمینه‌سازی و ایجاد فرصت برای جوانان فرهیخته و متخصص و نظر به شایستگی ، خدمات مفید و تجارب ارزشمندتان جناب عالی را به عنوان ” دستیار وزیر در امور جوانان و رییس شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ” منصوب می‌نمایم.

امید است با استعانت از قادر متعال ضمن برقراری ارتباط نزدیک و صمیمی با نیروهای جوان شاغل در سطح مجموعه وزارت، شناسایی نخبگان و اندیشمندان جوان و تشکیل شورای مشورتی جوانان در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت بی‌نظیر و عظیم اقشار جوان برای تحقق اهداف عالیه دولت دوازدهم تلاش نموده و با پیگیری‌های مجدانه و بهره‌گیری از نقطه نظرات و پیشنهادات دستیاران جوان سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه زمینه تقویت و ارتقاء جایگاه رفیع جوانان توانمند و متعهد انقلابی را در خانواده بزرگ ارتباطات فراهم نمایید.

توفیق روز افزونتان را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان مسالت می‌نمایم.

محمد جواد آذری جهرمی»

به گزارش تسنیم بر همین اساس در سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز دستیار امور جوانان توسط روسای سازمان‌ها و مدیران شرکت‌های تابعه منصوب شدند.

دستیاران جوان رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات :

مهرراد مهرکام دستیار امور جوانان شرکت ارتباطات زیرساخت

محمد حسن ترابی دستیار امور جوانان شرکت ملی پست ایران

مهدی جعفری ندوشن دستیار امور جوانان پژوهشگاه فضایی ایران

محمد مهدی عسکری دستیار امور جوانان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

عطاالله خلیقی سیگارودی دستیار امور جوانان سازمان فناوری اطلاعات

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *